Strona główna1 » AKTUALNOŚCI2 » Zakończenie wysyłek kurierem GEIS
Kategorie

Zakończenie wysyłek kurierem GEIS

Data dodania: 01-08-2019

Szanowni Klienci,

w najbliższych dniach usuniemy możliwość wysyłek paczek kurierem GEIS.
Firma GEIS będzie działał do końca sierpnia br., jednak już dzisiaj widzimy, że niektóre oddziały przestają prawidłowo funkcjonować.

Pracujemy nad nową ofertą wysyłek.
Fermowo.pl

 

"Informacja Prasowa

Geis kończy działalność kurierską w Polsce

Spedycja i transport drogowy, oraz morski i lotniczy, jak również  logistyka kontraktowa kontynuują rozwój i działalność na polskim rynku.

Bad Neustadt / Stryków, 25 lipca 2019r

  Z dniem 31 sierpnia 2019r. jedna ze spółek Grupy Geis - Geis Parcel PL Sp. z.o.o., aktywna w Polsce na rynku usług paczkowych i kurierskich, zakończy swoją działalność operacyjną.

Podczas gdy pozostałe usługi logistyczne świadczone przez Grupę Geis w Polsce: transport drogowy, lotniczy i morski oraz logistyka kontraktowa, odnotowują silny wzrost, usługi kurierskie nie osiągnęły, mimo intensywnych starań, oczekiwanych pozytywnych rezultatów.

Zasoby i środki, jakie byłyby potrzebne do uzdrowienia produktu paczkowego, będą użyte i zainwestowane w dalszy rozwój i umocnienie pozostałych usług logistycznych oferowanych w Polsce przez Grupę Geis.

Struktura i zasoby obecne w Geis Parcel PL zostaną – w miarę możliwości i potrzeb – zintegrowane w ramach pozostałych spółek Grupy Geis w Polsce

Spedycja i Transport Drogowy: Wzrost w Polsce o ponad 30%

Grupa Geis jest aktywna w Polsce od 2006 roku. Poprzez liczne przejęcia firma zbudowała efektywną sieć logistyczną umożliwiającą oferowanie szerokiej palety usług logistycznych i kompleksową obsługę Klientów.

„Świadczone przez nas usługi spedycji krajowej i międzynarodowej charakteryzowały się w ostatnich latach wzrostem na poziomie 30% rok do roku. W tym obszarze naszej działalności odnotowujemy bardzo pozytywny rozwój” podkreślają Hans-Georg Geis  i Wolfgang Geis, właściciele zarządzający Grupy Geis. „Również w zakresie logistyki kontraktowej i spedycji lotniczo-morskiej rozwój jest zadowalający” – dodają.

W przyszłości pozostałe spółki Grupy Geis: Geis PL sp. z o.o   oraz  Geis Cargo International sp. z o.o. będą nadal - w oparciu o własną zintegrowaną  krajową i międzynarodową sieć logistyczną, - świadczyć i rozwijać już dziś  oferowane przez siebie kompleksowe usługi logistyczne: drobnicowy i cało-pojazdowy transport drogowy, logistykę kontraktową oraz spedycję lotniczą i morską.

O Grupie Geis

Grupa Geis z siedzibą we frankońskim Bad Neustadt, od czasu swojego powstania      w 1948 roku, rozwinęła się w globalnego dostawcę kompleksowych usług logistycznych, zatrudniającego w Europie ponad 6800 pracowników. Posiadająca na ternie Europy 136 oddziałów, zarządzana przez właścicieli Grupa Geis, oferuje sowim Klientom kompletną paletę zintegrowanych usług logistycznych.  Do głównych obszarów działalności Grupy Geis należą: transport drogowy (dystrybucja paczek i palet, przewozy cało-pojazdowe i częściowe), logistyka (logistyka magazynowania i produkcja opakowań) oraz usługi transportu morskiego i lotniczego (Air & Sea) a także specjalne projekty logistyczne. "

 

Przejdź do strony głównej
Producenci/Dystrybutorzy
Systemy płatności
  • Przelewy24
  • First Data Polcard
  • iMoje
  • BGŻ
  • Aukcja gołębi
AKTUALNOŚCI